03 376 0567 
  07 333 29280 
 
  צור קשר       
ראשי איך זה עובד חבילות סוגי מונים טען רכבים חשמליים צור קשר שאלות נפוצות
תתקשר אלי ×
שם
שם משפחה
טלפון *
אימייל
הודעה
 
אימייל לי ×
שם
שם משפחה
טלפון
אימייל *
הודעה
 
הפתרון האידיאלי לתשלום מראש   חשמל מים  גז
סוגי מונים
מוני חשמל חד פאזיים
Single Phase Meters

Single Phase Meters
חשמל חד פאזי משמש לרוב בבתים או בעסקים שבהם החשמל משמש לרוב למטרות כלליות כגון תאורה וחימום. חשמל חד פאזי מתייחס להפצת זרם חילופין בו כל המתחים מההיצע משתנים באחדות. תדרים סטנדרטיים של מערכות חשמל חד-פאזיות הם 50 או 60 הרץ. זמינות חשמל חד פאזי משתנה במדינות שונות. לדוגמא, בבריטניה עם חשמל חד פאזי יכול להיות שמדובר באספקת משק בית בין 100 אמפר ל- 125 אמפר.
תכונות אופייניות של מדי חד פאזי
תצוגת LCD
התראת אשראי נמוך (LED או זמזם)
מד תעריף
מתח מדורג 120 וולט, 220 - 240 וולט
תדר 50 הרץ, 60 הרץ
60A to 100A זרם מקסימאלי
25mA זרם התחלתי
צריכת חשמל מתחת ל -1 וואט
ממשק משתמש: לוח מקשים
טמפרטורת פעולה -10 עד + 65
טווח טמפרטורות -25 עד +70 מעלות צלזיוס
RH95% לחות הפעלה של
IP52 דירוג

מד חשמל תלת-פאזי
Water Meter תחנות כוח מספקות חשמל תלת פאזי שהוא חשמל פי שלושה לאורך שלושה חוטים שניתן לספק באמצעות שני חוטים, ללא הצורך בהגדלת עובי החוטים. בבניינים גדולים, מרכזי קניות, מפעלים, בנייני משרדים ובנייני דירות מגורים יש בדרך כלל חשמל תלת פאזי. המחלקה החשובה ביותר של עומס תלת פאזי היא המנוע החשמלי. מנועים כאלה מיושמים בתעשייה עבור משאבות, מאווררים, מפוחים, מדחסים, כונני מסוע וכן הלאה. ציוד מיזוג אוויר גדול (יחידות מעל 8.8 קילוואט קיבולת קירור) משתמש במנועים תלת פאזיים מסיבות של יעילות וחסכון. חימום מסוג התנגדות כגון דודי חשמל עשוי להיות מחובר למערכות תלת פאזיות. תאורה חשמלית עשויה להיות מחוברת באופן דומה. עומסים מסוגים אלה אינם דורשים את השדה המגנטי המסתובב האופייני למנועים תלת פאזיים אלא מנצלים את המתח הגבוה ואת רמת ההספק המשויכת בדרך כלל ללוח תלת פאזי. חשמל תלת פאזי הוא סוג חלק יותר של חשמל מאשר חשמל חד-פאזי או דו-פאזי. זה כוח חשמלי עקבי יותר זה שמאפשר למכונות לפעול ביעילות רבה יותר ולהמשך שנים רבות יותר. יישומים מסוימים מסוגלים לעבוד עם כוח תלת פאזי בדרכים שלא יעבדו כלל על חד פאזי.
בתחנת הכוח, גנרטור חשמלי ממיר כוח מכני לקבוצה של זרמים חשמליים מתחלפים, אחד מכל סליל אלקטרומגנטי או סלילה של הגנרטור. הזרמים הם פונקציות סינוסואליות של זמן, כולם באותה תדר אך עם שלבים שונים. במערכת תלת פאזית השלבים מרווחים באופן שווה, ומעניקים הפרדת פאזות של 120 מעלות. התדירות היא בדרך כלל 50 הרץ באירופה ו 60 הרץ בארה"ב הזרמים בכל מוליך מגיעים לערכי השיא המיידי שלהם ברצף, ולא בו זמנית; בכל מחזור של תדר ההספק, הראשון, ואז השני, ואז הזרם השלישי מגיע לערכו המרבי. צורות הגל של שלושת מוליכות האספקה מתקזזות זו מזו בזמן (מתעכבות בשלב) בשליש מהתקופה שלהן.
לתלת פאזי יש תכונות ההופכות אותו לרצוי מאוד במערכות כוח חשמליות. כגון: זרמי הפאזה נוטים לבטל זה את זה (סכום הזרמים הוא אפס במקרה של עומס מאוזן ליניארי). זה מאפשר לחסל את המוליך הניטרלי בקווים מסוימים; העברת כוח לעומס מאוזן ליניארי היא קבועה, מה שמסייע להפחתת תנודות הגנרטור והמנוע; מערכות תלת-פאזיות יכולות לייצר שדה מגנטי המסתובב בכיוון מוגדר, מה שמפשט את התכנון של מנועים חשמליים. מערכות תלת פאזי עשויות להיות עם חוט ניטרלי או לא. חוט ניטרלי מאפשר למערכת תלת-פאזית להשתמש במתח גבוה יותר ותומכת עדיין במכשירים עם מתח נמוך יותר. במצבי חלוקת מתח גבוה מקובל שלא יהיה חוט ניטרלי שכן העומסים יכולים פשוט להיות מחוברים בין פאזות (חיבור פאזה). עומס חד-פאזי עשוי להיות מופעל ממערכת תלת-פאזית באמצעות חיבור בין פאזה לניטרלי או על ידי חיבור העומס בין שני פאזות. יש לתכנן את מתקן העומס למתח בכל מקרה. במקומות שמשתמשים במערכת 415 וולט תלת פאזית, המתח בין הפאזה -לניטרלי הוא 240 וולט, ומאפשר לחבר תאורה חד-פאזית אל מוליך הפאזה -לניטרלי וחיבור מנועי תלת פאזי לכל שלושת הפאזות. בצפון אמריקה, מערכת תלת-פאזית טיפוסית תהיה 208 וולט בין הפאזות ו -120 וולט בין הפאזה לניוטרל. אם ציוד חימום המיועד למערכת 240 וולט תלת פאזית חד-חוטית מחובר לשני פאזות של אספקת 208 וולט, הוא יפיק רק 75% מאפקט החימום המדורג שלו. מנועים חד פאזיים עשויים להכיל שליטה כדי לאפשר את השימוש בהם באספקת 208 וולט או 240 וולט.

מדי גז
Water Meter מוני הגז מסווגים בהתאם לנפח (שטף) של המונה. מוני גז נמדדים בדרך כלל במטר מעוקב לשעה. גזים ניתנים לדחיסה ומשנים נפח כאשר הם מונחים בלחץ או מחוממים או מקוררים. נפח של גז תחת סט אחד של לחץ ותנאי טמפרטורה אינו שווה לאותו גז בתנאים שונים.
כאשר מועברים גזים או נוזלים עבור תכולת האנרגיה שלהם, כמו מכירת גז טבעי, קצב הזרימה עשוי להתבטא גם במונחים של זרימת אנרגיה לכמות זמן. קצב זרימת האנרגיה הוא קצב זרימת הנפח כפול עם תכולת האנרגיה לנפח יחידה או קצב זרימת המסה כפול עם תכולת האנרגיה למסת יחידה. רוב מוני הזרימה ישמשו לחישוב נפח או קצב זרימת המסה אשר לאחר מכן מותאם לקצב זרימת האנרגיה על ידי שימוש באלגוריתמים כדי להפוך את נתוני הזרימה הגולמית לנפחים בתנאי בסיס (המורכבים מלחץ וטמפרטורה מוחלטים שצוינו).
מוני גז בתשלום מראש זמינים בדרך כלל עם התכונות הבאות
שטף מרבי (m3 / h): ניתן להשיג ב: 2.5, 4.0 או 6.00
לחץ עבודה: 0.5 עד 10 kPa
מונים מכניים עד 99999.999
תצוגת LCD
4.5-6v סוללות להחלפה בקלות
מתאים ל: גז טבעי, גז נפט נוזלי (גפ"מ)
לא מתאים ל: גז מים או גז תנור (סינתזה המכילה פחמן חד חמצני ומימן)
הגנה מוסמכת מפני התפוצצות

מדי מים
Water Meter מדי מים אופייניים הם מדי זרימה מכניים. מדים נפוצים הם מד בוכנה, הידוע גם בשם בוכנה סיבובית או מד ספיקה למחצה. מד הבוכנה פועל לפי העיקרון של בוכנה המסתובבת בתוך תא בנפח ידוע. לכל סיבוב מחושבים ספירה של כמות הנוזל. מד מים בתשלום מראש זמינים בהתאם לשעמם הנומינלי.
(Nominal Bore-NB)
גודל הצינור הנומינלי לפי סטנדרטיים בצפון אמריקה מתייחס לצינורות המשמשים ללחצים וטמפרטורות גבוהות או נמוכות, המציינים גם את עובי Commercial Pipe Properties הקיר הנדרש. ראה..
מדי מים בתשלום מראש בדרך כלל זמינים עם התכונות הבאות
שעמום נומינלי (מ"מ): ניתן להשיג ב: 15,20,25
שטף מרבי (m3 / h): ניתן להשיג ב: 3, 5 או 7
0-40C :טמפרטורת מים
0.1MPa לחץ עבודה: מתחת ל
מדים מכניים (m3) עד 9999.9999
תצוגת LCD
''
Become Partner            
ראשי נקודת טעינה רכבים חשמליים להיות קבלן מאמרים מדיניות פרטיות
צור קשר חבילות סוגי מונים אודותינו התחבר הצהרת אחריות
כל הזכויות שמורות   Copyright © 2016 - 2024