03 376 0567   
  צור קשר       
ראשי איך זה עובד חבילות סוגי מונים טען רכבים חשמליים צור קשר שאלות נפוצות
     תתקשר אלי

 
Stop Before you click the Submit button!
If you are not a landlord or a property manager but you are looking to replace your own municipal meter Click for details...

Close      תשלח לי אימייל

 
Stop Before you click the Submit button!
If you are not a landlord or a property manager but you are looking to replace your own municipal meter Click for details...

הפתרון האידיאלי לתשלום מראש   חשמל מים  גז
גייזרים סולאריים
גייזרים סולאריים: מזומנים רבים ומקלחות חמות ארוכות
עם זרם רב מגיע חשבון חשמל מנופח. וחשבון חשמל מנופח הוא דבר שאיש מאיתנו לא יכול להרשות לעצמו. כך שרבים מאיתנו יעשו כמעט הכל כדי להפחית את הוצאות המחיה בכל חודש; אבל גייזר סולארי הוא השקעה גדולה. האם זה באמת שווה את זה? בואו נסתכל על המציאות בבעלות על גייזר סולארי.
גייזרים סולאריים: כך תועילו - אתה חוסך בכסף:
כמה כסף תלוי בכמה גורמים; סוג הגייזר הסולארי שאתה קונה, גודל המשפחה והרגלי הצריכה שלך ומיקום הבית שלך. דיווחי החיסכון בפועל נעים בין 20% לחודש ל 60%. אין ספק שתחסוך כסף לטווח הארוך באמצעות גייזר סולארי. באופן שמרני, מעריכים כי לוקח 4.5 שנים לשלם את הגייזר הסולארי. לאחר מכן תוכלו ליהנות מהמקלחות הארוכות והחמות שלכם ללא אשמה.
- אתה עושה את שלך עבור כדור הארץ: שווקים מתעוררים הם שווקים רעבי כוח ומקור לשימוש בכוחות מבוססי פחם אשר אינם טובים לסביבה. הדורות הבאים יתהו מה לקח לכולנו כל כך הרבה זמן לעבור לכוח השמש.
- תוסיף ערך לבית שלך: אורך החיים של גייזר סולארי נע בין 10 - 25 שנים (יתכן ואף יותר). גייזר סולארי הוא נקודת מכירה עיקרית בתקופות כלכליות קשות אלה.
- מובטחת לכם מקלחת / אמבטיה חמה: עבור רבים מדובר במותרות, עבור חלק זו זכות יומית שאינה ניתנת למשא ומתן.
גייזרים סולאריים: מידע חשוב
- עליכם לוודא כי הספק מוסמך על פי התקנים המקומיים או הבינלאומיים שלכם ולבדוק אם הם רשומים בתוכנית הנחות ממשלתיות. - גייזרים סולאריים דורשים תחזוקה שוטפת בכדי למקסם את אורך חייהם. נדרש תקציב עבור השירות לכל 6 חודשים. למרות שזה לא חיוני (חלק מהבעלים רק שוטפים את הפאנלים שלהם כל חודש בערך), זה יעזור לגייזר הסולארי שלך לתפקד בצורה אופטימלית. - עבור חלק מהצרכנים משאבת חום היא בחירה טובה יותר. משאבת חום היא יחידה קטנה הנראית כמו יחידת מיזוג אוויר המחממת מים באמצעות אוויר הסביבה. - חברות מסוימות מסוגלות להמיר את הגייזר הנוכחי לגייזר סולארי כדי לחסוך עוד יותר.שיפורים ביתיים המונעים על ידי השמש אינם מיועדים רק להיפים ולאלו העושים מעשים טובים, בשורה התחתונה כל מי שיש לו עין טובה יעריך גייזר המופעל על ידי השמש. עם אנרגיה סולארית מגיעים חשבונות חשמל מופחתים, קארמה סביבתית טובה והידיעה שתובטח לכם מקלחת או אמבטיה חמה לא משנה מה יקרה לספק החשמל שלכם.
Become Partner            
ראשי נקודת טעינה רכבים חשמליים להיות קבלן מאמרים מדיניות פרטיות
צור קשר חבילות סוגי מונים אודותינו התחבר הצהרת אחריות
כל הזכויות שמורות