03 376 0567   
  צור קשר       
ראשי איך זה עובד חבילות סוגי מונים טען רכבים חשמליים צור קשר שאלות נפוצות
     תתקשר אלי

 
Stop Before you click the Submit button!
If you are not a landlord or a property manager but you are looking to replace your own municipal meter Click for details...

Close      תשלח לי אימייל

 
Stop Before you click the Submit button!
If you are not a landlord or a property manager but you are looking to replace your own municipal meter Click for details...

הפתרון האידיאלי לתשלום מראש   חשמל מים  גז
סוגים של גייזר
מה שכל צרכן צריך לדעת על גייזרים ביתיים
על פי חברת האנרגיה בת קיימא של דרום אפריקה (SESSA), הגייזר שלך אחראי ל -39 אחוזים מחשבון החשמל החודשי שלך. הפרופורציה המדויקת שונה ממשק בית לבית, אך ישנם מעט פריטים המשתמשים בכוח רב יותר
בבית. הגייזר הממוצע הוא חיה רעבת כוח.
דבר נוסף לא למשא ומתן. זה מסייע באחת הפונקציות החשובות ביותר, תוך שמירה על מים חמים. ואין רבים מאיתנו שלא חוו מקלחת קרה או תקלה בגייזר. שום דבר לא גורם לך להעריך את כל העבודה הקשה שהגייזר עושה יותר מאשר כשהוא מפסיק לעבוד!
כל צרכן צריך לדעת על מגוון האפשרויות העומד לרשותו, כמו גם כיצד להשיג את הביצועים הטובים ביותר מהגייזר שלך. ומי לא נהנה בחיסכון בכסף?
אם אתם מחפשים גייזר חדש, או שפשוט רוצים ללמוד כמה טריקים לשמירה על חשבון החשמל נמוך בלי להקריב את המקלחות החמות החיוניות, הגעתם למקום הנכון. בואו נסתכל על הסוגים השונים של גייזרים וכיצד תוכלו לחסוך כסף בחשבון החשמל שלכם.
סוגי הגייזר הבסיסיים: האפשרויות שלך סיכמו - גייזרים חשמליים קונבנציונליים:
גייזרים קלאסיים עובדים על ידי חימום של חלק מהמים בתוך מיכל בלחץ, באמצעות חשמל. אלה מגיעים במגוון עיצובים וניתנים לייצורם ממספר חומרים. נירוסטה ונחושת הם הנפוצים ביותר.
גייזר גז
גייזר גז משתמש במבער כדי לחמם את המים במיכל. היתרון העיקרי הוא שהגייזר מכבה את עצמו, כלומר אתה משתמש רק בגז כשאתה משתמש במים חמים
גייזר סולארי
גייזרים סולאריים משתמשים בכוח השמש הרב שלנו כדי לחמם מים. מים קרים נכנסים למיכל, נוזל העברה מוזרם לפאנלים הסולאריים וברגע שהוא מתחמם, זורם חזרה למיכל האחסון ובסופו של דבר יוצא מהברז שלכם בעת הצורך. רבים משלבים גיבוי חשמלי בכדי להבטיח מים חמים ללא הפרעה.
סוגים אחרים
גייזרים נטולי טנקים, משאבות חום, מיני גייזרים וגייזרים היברידיים המשלבים אפשרויות אלו - כולם זמינים בשוק באופן נרחב. השילובים כמעט אינסופיים. הבחירה שלך תהיה תלויה בגודל המשפחה שלך, המיקום שלך והתקציב שלך.
טיפים לחיסכון בכסף
מלבד כיבוי הגייזר שלך כאשר הוא לא בשימוש, ישנן מספר דרכים אחרות שאתה יכול להוריד את עלויות חימום המים. בואו נסתכל על כמה מהם: - הורדת החימום: זוהי תפיסה שגויה שכיחה כי העלאת החימום בגייזר שלך פירושו שתוכלו להשתמש במים חמים פחות. אך במציאות, אתה צריך לקרר את המים המחוממים מספיק כדי לשטוף את הידיים שלך או להתקלח מבלי להיצרב. הורד את החימום בגייזר שלך ל 60 מעלות או אפילו פחות אם אתה יכול. - שמור על הגייזר שלך: אתה יכול להגדיל את היעילות של הגייזר באופן משמעותי, כמו גם להגדיל את תוחלת החיים על ידי שמירה על החלקים. מומחים ממליצים על שירות כל 5 שנים. התחזוקה החשובה ביותר? החלפת האנודה באופן קבוע. - שמיכות גייזר יעילות לפי הדיווחים: השקעה חד פעמית שתוכלו להשתמש בה ולעשות שימוש חוזר במשך עשרות שנים, שבו צרכנים מדווחים על חסכון. בידוד צינורות הוא טיפ נוסף שהוזכר לעיתים קרובות לחיסכון בכסף בחימום מים. - טיימר עבור גייזר: מכשיר פשוט השולט בגייזר שלך מפעיל ומכבה אותו עבורך. אל תחשבו שתחסכו הון עתק – אלא כמה מאות באופן סביר. - במידה ואתה מעוניין לעבור לסלוארי: בדוק עם חברת ביטוח הבית שלך אם הם מציעים הנחות בגין ביצוע ההחלפה. חלק מחברות הביטוח הביתיים רק ידרשו לשלם את ההפרש. חיסכון בכסף בחימום מים עשוי לכלול ניסוי וטעייה מסוימים. זה די קל לבדוק את היעילות של אמצעים אלה לחיסכון באנרגיה. פשוט נסה אחת לתקופה קצובה והשווה את הצריכה שלך. אתה יכול לשקול אם זה שווה את זה או לא. בשמירה על הגייזר שלך ותפעולו ביעילות, אתה לא רק עושה את המקסימום עבור התקציב שלך, אלא גם עבור המדינה וכדור הארץ.
Become Partner            
ראשי נקודת טעינה רכבים חשמליים להיות קבלן מאמרים מדיניות פרטיות
צור קשר חבילות סוגי מונים אודותינו התחבר הצהרת אחריות
כל הזכויות שמורות